Villa Asansörü

Amada TECH Villa Asansörü Sistemleri

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Villa asansörlerinin en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör  üreticisidir.

Çelik Konstrüksiyonlu hazır kuyu sistemli villa asansörü  kuyu dibi 17 cm ( kuyu dibi olmaması durumunda zemin katta 15 cm yükselti ile başlar. Dublex daireler veya yerden ısıtma olan yerlerde tercih edilir. Kuyu dibi olmayan yerlerde rampa ile çözüm üretiyoruz.)- ruhsata tabii olmayan   hidrolik, sessiz, makine dairesine ihtiyaç duyulmayan modelimiz için ev asansörü sayfamıza göz atın lütfen. Detaylı bilgi

Kuyulu sistem ( asansör yeri olan ) villa asansörlerimizde hidrolik, makine daireli ve makine dairesiz modellerimiz vardır.

Kuyulu sistem villa asansöründe kuyu dibi 150 cm istenmektedir. Mimari projenizde asansörün yeri belirtilmelidir.

Hidrolik sistem villa asansörlerinde son katta makine dairesine ihtiyaç yoktur. Makine daireli modelimizde üst katta makine dairesi ihtiyacı vardır. Makine dairesiz modelimizde son kat yüksekliği fazla olmak zorundadır. 3 model villa asansörü Ölçü ve proje için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hidrolik asansör kuyusu olan binalarda kullanıldığı gibi kuyusu olmayan binalar içinde sunduğumuz alüminyum kuyu seçeneği ile en iyi çözüm şeklidir. Kuyu dibi ölçüsünde ve son kat yüksekliğinde sıkıntısı olan villalarda, işyerlerinde çatı dublekslerinde ve diğer tüm binalarda kullanılabilir. Geniş kapı ve kabin seçenekleri sayesinde yaşlılar, engelli ve bebekli veliler tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Yüksek yaşam için tasarlanmış villa asansörleri ve konut asansörleri

AmadaTECH Villa Asansörleri güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, villa asansörleri inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – villa asansörleri aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır.
Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH villa asansörleri, hızlı düzgün ve zariftir.
AmadaTECH Villa Asansörü, zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.

Villa Asansörü

Villa asansörü ölçüleri yapının genel ölçülerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Bunun yanında villa asansörünün kullanım amacına bağlı olarak doğru ve hazır bir şekilde hazırlanması amaçlanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı yapılan işlerin standart bir maliyeti olmamakla birlikte kaliteli ve yüksek performansla çalışan bir asansör imalatı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak hazırlanabilen villa tipi asansörlerin, doğru ve rahat bir şekilde çalışabilmesi için tasarım ve imalat süreçlerinin alanında deneyimli uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Villa asansörünün dairenize eklenme sürecinde kuyulu ya da kuyusuz tip villa asansörlerinin doğru ve projelendirme kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. Ek olarak, makine dairesi ihtiyacınızın olmaması doğrultusunda gerekli sistemlere sahip asansörlerin kurulumunu da firmamız tarafından doğru şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Sipariş süreçlerinizin tamamlanmasının ardından doğru bir üretim süreci için alanında deneyimli çalışanlarımız tarafından keşif ziyaretleri ve tasarım işlemleri doğru ve hızlı bir şekilde yürütülmektedir. Villa asansör maliyeti yürütülen tüm bu hazırlık süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermesi dolayısıyla işlem sonrasında verilmektedir. Yurt içi veya yurt dışı siparişlerinizde üretim çözümlerinizi en hızlı şekilde sonuçlandırmak için sizlere hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Yaşlı Veya Engelli Bireylerimiz İçin Özel Asansör İmalatı

Daha çok yaşlı bireylerin kullandığı koltuk tip villa asansörlerinin doğru ve konforlu bir şekilde imal edilebilmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. Yürüttüğümüz tasarım çalışmalarının tamamını sizlere en uygun ve doğru bir şekilde ürünlerimizi ulaştırmak için sürdürüyoruz. Merdiven ve yapı tipine uyumlu olarak üretilmesi için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bunun yanında hareket kısıtlı bireylerin rahat bir yaşam sürebilmesi için de villa tipi asansörlerin kullanımı oldukça avantajlıdır.

Dünya Standartlarında Kaliteye Sahip Villa Asansörleri

Villa asansör fiyatları kaliteli bileşen ve güvenilir tasarım garantisiyle sunulan ürünlerimizin yanında oldukça avantajlı ve uygun kalmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda konforuna ciddi derecede olumlu katkılarda bulunmak için oldukça avantajlı bir üründür. CE kalite, güvenlik belgelerine sahip olan villa asansörleri ile uzun yıllar boyunca konforlu bir yaşam alanı elde edebilmeniz kapsamında firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

AmadaTECH Villa Asansörü, evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için basit ama çok zarif bir çözümdür.

TOP
DİKKAT...Telif hakları AmadaTECH Asansöre aittir.